Національного фармацевтичного університету

Фармація

Spetsy-al-nosty-Kolledzha-Farmatsy-ya-1Ви на порозі прийняття важливого рішення «Ким бути?». Виберіть освітню програму галузі «Фармація». Фармацевт — це людина, яка займається виготовленням чи реалізацією, зберіганням лікарських препаратів, перевіркою їх якості, проводить санітарно-просвітницьку й інформаційну роботу серед населення. Діяльність фармацевта вимагає наявності знань в області хімії, біології, медицини.

Частіше за все фармацевти здійснюють свою діяльність в аптеці, але не виключена робота в аптечному пункті, на фармацевтичній фірмі, фармацевтичному складі, в контрольно-аналітичній лабораторії. Склад, площа, планування, обладнання робочих приміщень залежить від специфіки виконуваної роботи.

 У роботі фармацевта необхідні такі навички і вміння: знання лікарських препаратів, уміння проконсультувати клієнта, відповідальність, комунікабельність, ввічливість,чесність, уміння працювати в колективі, старанність, самовіддача, уважність, зосередженість, охайність, акуратність. Любов до професії обов’язкова.

Spetsy-al-nosty-Kolledzha-Farmatsy-ya-2Запит на ринку праці на даних спеціалістів високий: відкриваються аптеки, представництва іноземних фармацевтичних компаній.

Фармацевт – початкова сходинка до кар’єри. Кар’єрний ріст вітається в різних секторах фармацевтичного ринку.Щорічно світовий

ринок ліків зростає на 9-10%. Кожний рік все більше фармацевтичних спеціалістів отримують цікаву роботу і достойну заробітну плату.

 

Print Friendly, PDF & Email