Цікаві подорожі – Соледар

09.12.18 року педагогічний колектив коледжу разом зі студентами здійснили незабутню подорож до міста Соледар Донецької області. В цьому чудовому місті знаходиться комплекс соляних шахт підприємство «Артемсіль». Дружний колектив коледжу побачив власними очами неймовірну красу солі, і намить усі замислилися, який шлях і завдяки якій важкій праці звична нам кухонна сіль потрапляє на полиці магазинів.
Неймовірні враження з’являються вже на початку екскурсії, коли групу спускають на ліфті до шахти на глибину 300 метрів.
Під час екскурсії можна відвідати соляну церкву, побачити соляні скульптури народних майстрів, пограти у футбол на сольовому полі, насолодитися чистим повітрям.
Також ці шахти відомі як санаторій де люди лікують захворювання пов’язані з щитовидною залозою, дихальними шляхами, бронхіальні астми та інш.
Студенти та викладачі вдячні організатору Богомол Н.П. за таку приємну, теплу подорож, яка запам’яталася на довго!