Цікаві подорожі – Полтавщина

27.10.2018 року викладачі коледжу Богомол Н.П., Шемчук О.А., Мартиненко А.Є. разом зі студентами здійснили чудову поїздку до Полтавської області.
Можна сказати, що той, хто не був у Полтаві, не знає України. Чарівний, таємничий та гостинний край, сповнене легендами місце, де переплітається реальне та загадкове.
Мало хто, не тільки в Україні, але й за її межами, не чув про Полтавську битву, про фільм «Вечори ну хуторі біля Диканьки» та опішнянські гончарні вироби.
Під час подорожі дружний та веселий колектив студентів й викладачів відвідав музей українського весілля, де «одружують» за столітніми традиціями. Всі туристи перетворилися на весільних гостей та інших дійових осіб.
Також побували у столиці українського гончарства – Опішні, де мали змогу не тільки побачити видатні гончарні вироби, а й власноруч спробували себе у ролі гончарів.
Ця подорож залишила позитивні враження та незабутні спогади у всіх серцях.