Інтерактивна фізика

17 жовтня 2018 року студенти груп АВ-10 і Ф-15 разом з викладачами Тітар О.І. та Сафроновою Г.Ю. відвідали інтерактивну виставку у науково-демонстративному освітньому центрі «Ландау Центр» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.
Студенти отримали незабутні враження від наочної демонстрації законів фізики на основі найпростіших підручних засобів, побачили роботу різноманітних фізичних приладів, мали змогу власноруч відчути на дотик цікаву науку фізику. Дізналися про перетворення механічної енергії в електричну, побачили оптичні ілюзії, відвідали кімнату високих енергій, де знаходиться найбільша у країні котушка Тесли і, на відстані витягнутої руки, бачили справжні двометрові блискавки та сходи Якова.

Інтерактивна фізика Інтерактивна фізика Інтерактивна фізика