День фізичної культури і спорту України

ім. М. Горького відбувся вже традиційний V спортивний ярмарок «Харків – спортивна столиця», в якому взяли участь студенти Коледжу НФаУ.
Юнаки та дівчата не тільки отримали насолоду від показових виступів спортсменів, але і безпосередньо спробували себе в різних видах спорту, продемонстрували силу і спритність, взяли участь у конкурсах, змаганнях, турнірах, організованих спортивними організаціями, а найкращі отримали нагороди.
Студенти побачили і отримали необхідну інформацію від тренерів та працівників спортивних організацій з різних видів спорту, ознайомилися з місцем розташування спортивних установ, графіком проведення занять. Захід став стимулом до самостійних занять та реалізації себе в різних видах спорту.

День фізичної культури і спорту України День фізичної культури і спорту України