Інтелектуальна гра-вікторина «Хімія на перехресті наук»

17 травня 2108 року в рамках проведення Тижня хімії цикловою комісією хімічних дисциплін було проведено інтелектуальну вікторину «Хімія на перехресті наук» для студентів другого курсу.

У грі взяли участь дві команди з числа студентів хіміко-технологічного відділення груп В-20 та А-20. Членами журі були завідувач хіміко-технологічного відділення та викладачі спеціальних хімічних дисциплін.

Завдання вікторини містили питання, що пов’язують хімію з іншими науками: літературою, біологією, математикою, історією, географією. Учасники вікторини у розважальній формі перевіряли свої знання.

В результаті гри з невеликою перевагою перемогу одержала команда групи В-20. Обидві команди отримали гарний настрій, підкріплений солодкими призами.