Турнір “Що?Де?Коли?”

11 квітня 2018 року у стінах Коледжу під патронатом Харківської обласної профспілки працівників охорони здоров’я України відбувся турнір “Що?Де?Коли?” серед студентів вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів І-ІІ р.а. Харківської обл.
У турнірі взяли участь 10 команд від 9 навчальних закладів.

Урочисто привітали та побажали успіху командам директор Коледжу НФаУ Прокопенко Т. С., заступник голови ХООППОЗ Пустовойт Т. Б., голова Молодіжної ради обласного комітету ХООППОЗ Рождественська А. О. та президент Асоціації медичних сестер м. Харкова та Харківської обл. Флоріна Н. О.

Головою журі та ведучим був президент Асоціації інтелектуальних ігор м. Харкова Кулінич О. В.

Від нашого Коледжу змагалися дві команди – “Містер Блістер” (ІІІ місце) та “ФармаСтар”.

Дякуємо за надзвичайні емоцї та запеклі інтелектуальні бої!

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук.