Національного фармацевтичного університету

Щорічна студентська конференція

28.02.2018 відбулась щорічна студентська конференція за підсумками виробничої практики та гурткової роботи «Фармація – вчора, сьогодні, завтра».

Даний захід спрямований на формування у студентів стійкого інтересу до набуття нових знань, потреби у самовдосконаленні, усвідомленні необхідності навчатись протягом життя.

Було заслухано сім доповідей учасників конференції. За результатами проведеного заходу було видано збірку матеріалів конференції до якої увійшло 10 цікавих, змістовних доповідей: «Оцінка потенційними роботодавцями та студентами професійно-значимих характеристик майбутнього фармацевтичного фахівця» «Корисні властивості прополісу та приготування лікарських препаратів з його використанням», «Мумійо – ліки створені природою», «Вплив ліків на плід під час вагітності», «3D-друк у фармації», «Фобіі. Їх лікування», «Вплив музики на ріст та розвиток рослин», «Лікування подагри лікарськими рослинами», «Муцини в косметиці», «Військова фармація».

Результатом даного щорічного заходу є розвиток професійного мислення, творчої ініціативи, зацікавленості у своїй роботі, прагнення оволодіти професійними навичками, вміння викласти на сприйняти інформацію шляхом обміну досвідом. При опрацюванні теми доповіді студенти також відчули на собі відповідальність за отриманий результат , тренували в собі дисциплінованість, усвідомлене ставлення до пошуково-дослідницької діяльності, та формували такі компетенції, як акуратність, точність, доцільність, раціональний вибір етапів різної практичної роботи.


Print Friendly, PDF & Email