Благодійний ярмарок

.

28.11.2017р. відбулась благодійна виставка-ярмарок, організована за співпраці профспілки працівників, профбюро студентів та студентського парламенту Коледжу Національного фармацевтичного університету. Викладачі та студенти Коледжу були її активними учасниками. Студенти різних груп приготували до продажу різноманітні страви Української, Італійської, Турецької та деяких кухонь інших країн. Придбати можна було не лише страви, а й сувеніри, зроблені студентами. Для поліпшення настрою, на відкритті заходу студенти декламували власні поезії, співали пісні та демонстрували свої акторські здібності.

Вже традиційно цей захід проходив під музичний супровід надзвичайно талановитого та щирого Мирошніченка Миколи, сина одного з викладачів Коледжу.
Зібрані кошти було направлено на допомогу дітям, які знаходяться на лікуванні в гематологічному відділенні 16-ої дитячої міської клінічної лікарні та вихованцям спеціалізованого навчально-виховного комплексу №8.

Благодійний ярмарок Благодійний ярмарок Благодійний ярмарок Благодійний ярмарок Благодійний ярмарок Благодійний ярмарок