Інтерактивний квест «Europe Experts»

24 листопада 2017 року в рамках тижня іноземних мов 9 команд студентів-першокурсників Коледжу НФаУ взяли участь в інтерактивному квесті «Europe Experts».

З назви заходу зрозуміло, що присвячений він був країнам Європи, адже наша держава зараз знаходиться на своєму шляху до Європейського Союзу.

Кожна команда отримала маршрутний лист з дев’ятьма станціями та позначеною відправною точкою. Відвідуючи кожну країну-станцію команди виконували завдання пов’язані з історією, географією та культурою певної країни Європи і за правильні відповіді отримували фішки та дізнавалися місцезнаходження наступної станції. Станції до квесту були підготовані студентами старших курсів нашого Коледжу, які виявили бажання взяти участь в організації цього заходу.

З радістю вітаємо переможців квесту:
І місце – група Ф – 14
ІІ місце – група Ф – 10
ІІІ місце – група Ф – 16

Окрім яскравих вражень, учасники та переможці отримали солодкі подарунки та сертифікати.