Тиждень англійської мови

, організаторами якого були викладачі англійської мови Бурлаченко Н.В. та Федірко Н.О.

Гості мали змогу насолодитися творчими виступами студентів. Студентки групи Ф-201 Долженко Анастасія, Єрмакова Ангеліна та Калаш Євгенія розважили гостей гумористичним номером «News». Студентки групи Ф-26 Вайсман Вікторія та Іваненко Ганна підготували вокально-інструментальний виступ «Gone forever».

Також учасниками було представлено доповіді-презентації з цікавою інформацією про країни, що входять до складу Європейського Союзу. Наприкінці урочистого заходу гості прийняли участь у вікторині «Знавці країн ЄС», де за кожну правильну відповідь отримали солодкі призи.

Величезна подяка усім учасникам, викладачам, студентам та гостям, котрі зробили свій внесок в організацію та проведення заходу.

Тиждень англійської мови Тиждень англійської мови Тиждень англійської мови Тиждень англійської мови Тиждень англійської мови Тиждень англійської мови