Тиждень англійської мови

20 листопада 2017 року студенти I та II курсів Коледжу НФаУ взяли участь в урочистому відкритті Тижня іноземних мов “Ukraine on the way to Europian Union”, організаторами якого були викладачі англійської мови Бурлаченко Н.В. та Федірко Н.О.

Гості мали змогу насолодитися творчими виступами студентів. Студентки групи Ф-201 Долженко Анастасія, Єрмакова Ангеліна та Калаш Євгенія розважили гостей гумористичним номером «News». Студентки групи Ф-26 Вайсман Вікторія та Іваненко Ганна підготували вокально-інструментальний виступ «Gone forever».

Також учасниками було представлено доповіді-презентації з цікавою інформацією про країни, що входять до складу Європейського Союзу. Наприкінці урочистого заходу гості прийняли участь у вікторині «Знавці країн ЄС», де за кожну правильну відповідь отримали солодкі призи.

Величезна подяка усім учасникам, викладачам, студентам та гостям, котрі зробили свій внесок в організацію та проведення заходу.