Змагання з кросфіту

Останні декілька років серед молоді набуває популярності новий вид спорту – кросфіт. З метою популяризації кросфіту Харківською обласною профспілковою організацією працівників охорони здоров’я України та кафедрою фізичного виховання і здоров’я НФаУ було проведено змагання з цього виду спорту серед студентської молоді галузевих ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації.

У цьому заході також брали участь і спортсмени нашого Коледжу. На жаль, внаслідок надмірного хвилювання, яке призвело до ряду помилок при виконанні вправ, були нараховані штрафні бали. Саме вони не дозволили нашій команді посісти одне з призових місць. Але, незважаючи на ці обставини, спортсмени Коледжу отримали велике задоволення від проведених змагань.