Свято спорту

9 вересня надовго запам’ятається студентам коледжу НФаУ. Він був насичений зразу двома цікавими подіями.

У центральному парку культури та відпочинку студенти відвідали традиційний ярмарок спорту «Харків – спортивна столиця». На ньому було представлені різні види спорту, показові виступи спортивних колективів, різноманітні спортивні конкурси та змагання.

В той самий час на базі Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проходили урочистості з нагоди Деня танкіста. На цьому заході міністром оборони України С. Полторак  було нагороджено військових, що захищали незалежність та суверенітет України у зоні АТО. Також було представлено техніку яка знаходиться озброєнні ЗСУ. На завершення свята військові продемонстрували постановочний бій.