Національного фармацевтичного університету

Тиждень фармацевтичних дисциплін

Традиційно напередодні Дня працівника фармацевтичної галузі в коледжі відбувся Тиждень фармацевтичних дисциплін. Святковий тиждень розпочала циклова комісія фармацевтичної хімії та фармакогнозії.

В перший день тижня був проведений хімічний марафон з фармацевтичної хімії для груп Ф-33 та Ф36. Захід проходив у формі змагання: студентам було запропоновано п’ять конкурсів хімічної тематики та конкурс капітанів.
З невеликим відривом перемогла група Ф-33. Всі учасники отримали інтелектуальну, моральну й естетичну насолоду від змагань.

12 вересня для студентів III курсу спеціальності «Фармація» була проведена прес-конференція «Фармація: кар’єрні сходинки». Гостями заходу стали представники відомих зарубіжних та вітчизняних фармацевтичних і косметичних компаній. Студенти Коледжу із задоволенням прослухали доповіді на теми: «Огляд асортименту сучасних препаратів рослинного походження компанії «Ліктрави»» та «Beyond: Екологічна краса для природи і людини». Відеофільм представлений компанією «Ананта» був сприйнятий аудиторією із великим зацікавленням.

Формат заходу передбачав спільну взаємодію між доповідачами та студентами. Крім відповідей на питання студентів по темі доповідей, гості охоче розповіли в чому полягають особливості професії фармацевтичного представника, чим відрізняється їх теперішня робота від роботи фармацевта. В свою чергу, студенти мали змогу дати відповіді на питання фармацевтичних працівників. Правильні відповіді були відмічені сувенірною продукцією компаній. Наприкінці заходу була проведена святкова лотерея серед студентів. В розіграші номінації: «Фармакогнозія. 10 балів з теми: ЛРС, що містить сапоніни» гостями заходу було визначено три переможниці.

Заходи пройшли у святковій, доброзичливій атмосфері, розчарованих не було, всі отримали нові знання та багато позитивних емоцій!

Print Friendly