Поселення в гуртожитки

ПРАВИЛА ПОСЕЛЕННЯ ДО СТУДЕНТСЬКИХ ГУРТОЖИТКІВ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ НФаУ
1. Оформлення контракту на проживання в гуртожиток НФаУ здійс-нюється комісією по поселенню студентів, яка працює згідно Наказу про по-селення (Наказ Університету) в останні дні серпня після оголошення Наказу про зарахування.
2. Після оформлення контракту студент отримує номер рахунку для оплати проживання у гуртожитку і оплачує вартість проживання за рік у відділенні будь-якого банку.
3. Студент при поселенні повинен пройти медичний огляд (спорткомплекс НФаУ, вул. Валентинівська, 4).
4. З квитанцією про оплату за проживання та довідкою з Пункту охорони здоров’я НФаУ студент направляється в гуртожиток на поселення.
5. Студент, який відмовляється від наданого йому місця в гуртожитку, зобов’язаний дати письмову відмову на проживання завідуючому гуртожитку. Оплачені за проживання гроші будуть повернуті у строки, передбачені Держказначейством України.

Поселення абітурієнтів відбуватиметься так:

база 9 класів (список) – 28.08 за адресою вул. Владислава Зубенка (Тимурівців), 35 гуртожиток НФаУ №2 з 9-00 до 17-00 (доїхати від станції метро Ак. Барабашова торолейбусом №24 до зупинки “вул. Познаньська” (орієнтир – 24-х поверхівка)) тел. (057) 365 10 24
база 11 класів (список) – з 28.08 по 30.08 за адресою вул. Валентинівська (Блюхера), 4 з 9-00 до 17-00 (станція метро Студентська) у гуртожиток НФаУ №3 за адресою вул. Владислава Зубенка (Тимурівців) 11а (станція метро Ак. Павлова) тел. (057) 738 47 00
усі пільгові категорії (список) – 29.08 за адресою вул. О. Невського, 18 гуртожиток НФаУ №6 з 9-00 до 17-00 (за Коледжем)

Для оформлення документів на проживання необхідно при собі мати:
• паспорт, ксерокопію паспорта для реєстрації;
• приписне свідоцтво або військовий квиток з відміткою про зняття з військового обліку;
• ідентифікаційний код;
• чотири фотокартки 3х4 (для оформлення прописки та реєстрації);
• медичну довідку форми 0-86О.

Примітки:
1. у вказані дати в гуртожитках працюватиме мед. персонал для проходження комісії.
2. Зі всіх питань – звертайтесь у комісію по поселенню за адресою вул. Валентинівська (Блюхера), 4 з 9-00 до 17-00 (станція метро Студентська).
3. Після відкриття гуртожитку НФаУ №5 (вул. О. Невського, 18) всі бажаючі будуть туди переселені.