У коледжі відбулася конференція до Дня хіміка

23 травня 2017 року в рамках тижня хімії в коледжі НФаУ відбулася обласна науково-практична конференція “Актуальні проблеми сучасного суспільства у неймовірному та цікавому світі хімії”.

В конференції взяли участь студенти та викладачі з 7 коледжів Харкова та Харківської області. Основний акцент на конференції приділявся організації та проведенню пошуково-дослідної діяльності студентів.

Працювало 2 секції. На першій секції студентами було представлено 19 цікавих доповідей за результатами пошуково-дослідної роботи, які викликали жвавий інтерес аудиторії і ще довго обговорювались по закінченні конференції. Всі презентації доповідей публікуються на нашому сайті.

У роботі другої секції брали участь викладачі хімії та хімічних дисциплін – керівники пошуково-дослідною та гуртковою роботою студентів. Предметом обговорення стали питання залучення студентів до цього виду діяльності, його організації та керівництва.

За матеріалами конференції підготовлена збірка, яка представлена на сайті коледжу НФаУ.