Регіональна конференція «Екологія. Людина. Майбутнє»

07 квітня 2017 року студенти Коледжу НФаУ взяли активну участь у регіональній науково-практичній конференції педагогічних працівників і студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області «Екологія. Людина. Майбутнє», що була проведена на базі Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету.Екологічному вихованню молодших спеціалістів фармації в Коледжі приділяється велика увага. Саме екологічна свідомість, дбайливе ставлення до природи, наполегливий пошук шляхів щодо покращення екологічного стану навколишнього середовища стали поштовхом для участі студентів у конференції.

В регіональній конференції взяли участь 16 коледжів та технікумів, було представлено 48 доповідей екологічної тематики. Коледж НФаУ був представлений на високому рівні та відмічений організаторами конференції за змістовні доповіді на актуальні та сучасні теми:

• «Переробка сміття – нові джерела виробництва» Кралін Микита (гр.Ф-26) та ««Зелені» будівлі – екологічні лабораторії», Долженко Анастасія (гр.Ф-101), керівник Шемчук О.А.;
  • «Екологічна ситуація в Україні» Ільчук Дарина (гр. Ф-15), керівник Абідова Т.С.;
  • «Біотестування снігу, як індикатора навколишнього середовища» Їжаченко Юлія, Булавіна Аліна (гр.Ф-28), керівник Рудакова О.В.;
  • «Факторы влияющие на эффективность лекарств», Мордовець Анастасія (гр.Ф-31), керівник Аксакова В.В.

Всі учасники конференції отримали почесні грамоти.