До уваги абітурієнтів!

Оголошено перелік конкурсних предметів для вступу до коледжу (освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста; вступ на основі повної загальної середньої освіти, денна та заочна форми навчання).

Згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки України від 01.03.2017 №1/9-114 та з метою своєчасної реєстрації документів особами для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, Коледж НФаУ розміщує інформацію щодо переліку конкурсних предметів (сертифікатів ЗНО) для вступу на навчання:

(натисніть для збільшення)

Також перелік конкурсних предметів (сертифікатів ЗНО) для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти (денна та заочна форми навчання) до Коледжу НФаУ доступний як pdf для скачування або перегляду: