Вручення студентам коледжу сертифікатів про проходження циклу навчання “Паліативна допомога”

Навчальний цикл був організований навчально-методичним центром Харківського обласного центру паліативної медицини «Хоспіс» та ГО «Інститут правових досліджень і стратегій». Навчання здійснювали  викладачі О.В. Сухенко та Т.О. Кудрявцева.

У межах циклу студенти навчалися догляду у домашніх умовах та спілкуванню з інкурабельними хворими,  правилам застосування сучасних пристосувань, засобів догляду,  подоланню болю та конфліктних ситуацій.

Керівник навчально-методичного тренінгового центру О.Л. Луб’яна наголосила  на готовності до співпраці у майбутньому. Студенти ж, в свою чергу зазначили, що отримані знання та навички вони можуть застосувати як у повсякденному житті, так і в майбутній професійній діяльності.

kfnuynyjymw yVXqKAdfPjc 1y8EW6t5pC8