Вручення студентам коледжу сертифікатів про проходження циклу навчання “Паліативна допомога”

25 січня 2017 року студенти спеціальності «Фармація» Коледжу НФаУ, які пройшли навчання  на початковому циклі “Основи паліативної та хоспісної допомоги інкурабельним хворим”, отримали Сертифікати. У церемонії вручення взяла участь директор коледжу, кандидат фармацевтичних наук, доцент, заслужений працівник фармації Т.С. Прокопенко, яка відзначила актуальність паліативної допомоги на сучасному етапі та роль фармацевта в наданні населенню України якісної фармацевтичної послуги.

Навчальний цикл був організований навчально-методичним центром Харківського обласного центру паліативної медицини «Хоспіс» та ГО «Інститут правових досліджень і стратегій». Навчання здійснювали  викладачі О.В. Сухенко та Т.О. Кудрявцева.

У межах циклу студенти навчалися догляду у домашніх умовах та спілкуванню з інкурабельними хворими,  правилам застосування сучасних пристосувань, засобів догляду,  подоланню болю та конфліктних ситуацій.

Керівник навчально-методичного тренінгового центру О.Л. Луб’яна наголосила  на готовності до співпраці у майбутньому. Студенти ж, в свою чергу зазначили, що отримані знання та навички вони можуть застосувати як у повсякденному житті, так і в майбутній професійній діяльності.

kfnuynyjymw yVXqKAdfPjc 1y8EW6t5pC8