Засідання обласного об’єднання методистів коледжів, училищ та технікумів

15 грудня 2016 року на базі Коледжу НФаУ відбулося засідання обласного об’єднання методистів коледжів, училищ та технікумів.

Учасників зібрання привітала директор коледжу , кандидат фармацевтичних наук, заслужений працівник фармації, доцент Прокопенко Т.С., яка розповіла про історію та перспективи розвитку навчального закладу.

Завідувач навчально-методичного кабінету Коломієць І.В. ознайомила присутніх з основними напрямами навчально-методичної роботи в коледжі.

Методисти коледжу Кудрявцева Т.О. та Строна О.В. висвітлили роль, місце та досвід  організації методичного супроводу удосконалення педагогічної компетентності викладачів та формування андрагогічної компетентності викладачів заочного відділення.

У межах засідання присутні мали змогу оволодіти методиками самодіагностики професійної компетентності та рефлексії.

Учасники методоб’єднання  ознайомились з методичним кабінетом коледжу, з виставками методичної літератури,  виробів студентів-гуртківців.

В результаті обговорення дійшли висновку про поширення досвіду навчально-методичного кабінету коледжу щодо  методичного супроводу формування та удосконалення професійної компетентності викладачів на рівні Харківського регіону.

123

Закінчилася зустріч у теплій дружній атмосфері. Гості насолодилися фіточаями «Життєва сила» та «Козацький чай», які приготували студенти та викладачі фармакогнозії за старовинними рецептами із зібраних студентами під час практики лікарських трав.

Програма засідання обласного об’єднання методистів училищ, технікумів, коледжів.