Конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Золота осінь 2016»

22 листопада 2016 року у виставковій залі профспілок м. Харкова під егідою Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України стартувала виставка-конкурс декоративно-прикладного мистецтва “Золота осінь 2016”. У виставці прийняли участь студенти вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів. Активно проявили себе і студенти Коледжу НФаУ: 37 учасників надали понад 50 робіт.

6 грудня відбулося урочисте закриття виставки, на якому нагороди отримали автори найкращих, за думкою оргкомітету та провідних мистецтвознавців, робіт.

П’ять студентів коледжу стали переможцями у різних номінаціях:

• Горчинська Анжеліка (гр.Ф-23) “Жюрі аплодує”
  • Гніденко Катерина (гр.Ф-16) “Іграшка”
  • Козелкова Ельміра (гр.Ф-11) “Вишивка бісером”
  • Нестерчук Людмила (гр.Ф-25) “Вишиті картини”
  • Тагієва Анастасія (гр.Ф-16) “Бісероплетіння”

505-001 606-001 808-001 707-001 404-002

Усі переможці разом з дипломами отримають грошову винагороду від Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.