Відкриття тижня іноземних мов

У період з 5 по 9 грудня 2016 року у Коледжі НФаУ пройшов тиждень іноземних мов, який цього року було присвячено зимовим святам у всьому світі.
Так, 5 грудня у читальній залі коледжу в рамках відкриття тижня всі бажаючі могли ознайомитися з традиціями святкування Різдва у різних країнах світу. Нашими студентами були підготовані презентації, що висвітлювали особливості святкування Різдва у Австралії, Німеччині, Фінляндії, Норвегії…

Крім нових знань, можна було прийняти участь у виконанні різноманітних завдань та отримати бонусні бали, які можна використати згодом на заняттях з іноземної мови, а також учасники отримали солодкі подарунки.

Також у коридорах коледжу були вивішені найкращі вітальні листівки до Нового Року та Різдва, створені руками наших студентів.