Від серця до серця…

5 грудня 2016 року до Міжнародного дня інвалідів театральна студія «Бурлеск» Коледжу НФаУ з концертною програмою відвідала Харківську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат І– ІІІ ступеня № 8 (для дітей з особливими потребами).

Веселі пісні, запальні танці й кумедні сценки підняли настрій дітлахам, які радісно запросили гостей відвідати їх ще раз якнайближчим часом. Кошти, зібрані на благодійному «Слобожанському ярмарку» під час Тижня рідної мови, було внесено в  розвиток школи-інтернату № 8.

Крім того, студенти коледжу підготували для своїх маленьких друзів невеличкі солодкі подарунки з унікальними сюрпризами — побажаннями від наших студентів. Щирі слова, які передали вихованцям інтернату майбутні фармацевти, сподіваємось, обов’язково втіляться в реальність.

Від серця до серця