Правовий міст «Не зруйнуй долю!»

1 грудня 2016 року в коледжі в рамках Тижня національно-патріотичного та правового виховання викладачі Рудакова О.І. та Рудакова О.В. провели освітньо-виховний захід правовий міст «Не зруйнуй долю!» для студентів ІІІ курсу зі спеціальності «Фармація». Метою заходу стало укріплення міждисциплінарних зв´язків суспільно-гуманітарних та фармацевтичних дисциплін з використанням інтерактивних методів та форм навчання.

В коледжі НФаУ приділяється велика увага щодо виховання у студентів, майбутніх фармацевтів, високих моральних якостей, соціально адаптованих особистостей, які володіють належним рівнем знань з правознавства, філософії, соціології та висококваліфікованих спеціалістів в фармацевтичній галузі.

Нелегальне розповсюдження наркотиків охоплює все більш широкі кола нашого суспільства і становить значну загрозу розвитку та добробуту нації. Зростання рівня злочинності, високий рівень смертності, трагедії сімей та зруйновані людські долі – все це лише  частина бід, що супутні цьому явищу. Боротьба проти наркоманії – це боротьба за майбутнє України. Особливо небезпечною є тенденція збільшення кількості споживачів наркотиків серед молоді.

В процесі заходу студенти усвідомили глобальність проблеми наркотиків в Україні, роль фармацевта в ній. Під час дискусії мали змогу висловити свої думки з приводу різних шляхів  вирішення проблеми, що була висвітлена. Проведене експрес-опитування аудиторії сприяло позитивній рефлексії та формуванню відповідних висновків.