Студентська екологічна конференція

У Коледжі НФаУ квітень місяць оголошено місячником екології. У зв’язку з цим циклова комісія медико-біологічних дисциплін, клуб «СПЕКТРУМ» під керівництвом викладача Цибульник Л.О. та за участю викладачів Абідової Т.С., Мартиненко А.Є., Чернявської І.В., а також викладачів іноземних мов, провели студентську екологічну конференцію «Екологічні проблеми сучасності та здоров’я людини різними мовами».

Доповіді студентів було представлено різними мовами: англійською, німецькою, французькою та білоруською. Особливо хотілось би відзначити доповіді: «Plastic islands in the ocean» – Никитенко Григорія гр.Ф-32, «Les problèmes environnementaux sur la Terre. Comment les résoudre?» – Поліщук Світлани гр Ф-13, “Die Luftverschmutzung” –  Жадан Анастасії гр.Ф-11, які відрізнялись актуальністю та науковістю.

У конференції також взяли участь студенти Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу – Борисова Юлія, Варганова Дар’я під керівництвом викладачів Ушакової Л.Л. та Михайленко В.С.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традицією, тому що вони сприяють не тільки вихованню у молоді дбайливого ставлення до природи, середовища, життя, а й вчать говорити про життєво важливі проблеми, на різних мовах.