Екскурсія до Музею історії та залізничної техніки

27 лютого 2016 року студенти груп А-10 та В-10 Коледжу НФаУ  відвідали Музей історії та залізничної техніки.

В критому павільйоні та на відкритому майданчику знаходяться експонати від 1869 року, коли була відкрита Південна залізниця, до початку 21 сторіччя.

Серед експонатів наші студенти побачили етапи розвитку силових агрегатів, засобів обчислювальної техніки; процес автоматизації залізничних колій; зробили фото біля машин, паровозів, які були на фронтах війни 1941-1945 років. Вся експозиція зроблена з любов’ю, дуже інформативна. Музей розташовано в зручному місці, вхід безкоштовний.

Наші студенти також відвідали кафе при Музеї, де оригінально подаються страви: іграшкові локомотиви привозять морозиво, пиріжки, чай до кожного столу.