Урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника та Дня працівника освіти

1.10.2015 року в Коледжі НФаУ відбулися  урочистості,які поєднали два професійних свята: День фармацевтичного працівника та День працівника освіти.

Ведущие

Разом з нами цю подію святкували заступник голови Харківської обласної профспілки працівників охорони здоров’я України Пустовойт Т.Б.; представники НФаУ: т.в.о. ректора Котвіцька А.А., декани фармацевтичних факультетів НФаУ Галій Л.В., Федосов А.І. , які подарували коледжу оргтехніку.

Котв_цька и Ко

З нагоди професійних свят та 210–річчя  фармацевтичної освіти в Україні за   високий професіоналізм та відданість справі всі структурні підрозділи коледжу були відзначені грамотами та подарунками від профспілкового комітету НФаУ.

награждение от профбюро колледжа

Приємною подією стало нагородження найактивніших членів профбюро коледжу почесними грамотами від обласного комітету Харківської обласної профспілки працівників охорони здоров’я України.

Награждение от  профсоюза

Особливими гостями на святі душі були вихованці Харківської спеціалізованої загальноосвітньої  школи-інтернату     І–ІІІ ступенів № 8 (для дітей з особливими потребами), які представили свою концертну програму.

дети с огр.возм.4 дети с огр.возм.6 дети с огр.возм.1

Присутні на святі студенти, викладачі та гості тепло зустріли маленьких виконавців, підтримували їх під час виступів. На згадку про цю зустріч наші підшефні отримали подарунки від профспілкового комітету НФаУ (солодощі, канцтовари, та USB-флеш-накопичувачі.

Крім урочистих нагороджень надзвичайно теплу та святкову атмосферу в залі  створювали  виступи студентських творчих колективів коледжу.

номер1 номер2 номер3

финал праздникаЦе свято надовго залишиться в наших серцях.