Біологічний тиждень

28-30 вересня 2015 року в коледжі НФаУ цикловою комісією медико-біологічних дисциплін під керівництвом викладача Цибульник Л.О. була проведена низка заходів для студентів–першокурсників:

1. Біовікторина ˮБіологічно активні речовиниˮ, в якій з великим задоволенням брали участь як студенти коледжу, так і Національного фармацевтичного університету, випускники нашого коледжу .

2. Конкурс плакатів « Біологічно активні речовини у моєму житті».
Було представлено близько 40 плакатів, які розкривали надану тематику під різними кутами сприйняття.

3. Відкритий урок «Аналіз впливу біологічно активних речовин на організм» у формі ділової гри ˮЗасідання Наукової Радиˮ.

Подібні заходи допомогають розкрити творчий потенціал студентів-першокурсників, стимулюють пізнавальну активність та мотивують на подальше вивчення біологічних дисциплін.