Благодійна акція “Посади дерево у парку Горького”

26.09.2015 року група Ф-15 на чолі зі своїм куратором Золотайкіною М.Ю. підтримала добру традицію коледжу — прийняла участь у благодійній акції “Посади дерево у парку Горького”

DSC_0843

Велике, зелене дерево здавна символізує процвітання, здоров’я і любов. Тому кращий спосіб показати ці почуття рідним і близьким – разом посадити дерево.

DSC_0911 DSC_0921 DSC_0946

Цю подію група присвятила своїм першим знайомствам, першим переживанням, першим досягненням і звичайно-же отриманню свого першого гордого звання — студент Коледжу НФаУ!

Учасники акції отримали спеціальний диплом, біля ялинки встановлена табличка з назвою та ім’ям учасника акції – “Примари фармації”, група Ф-15, Коледж НФаУ.

DSC_0864 (1)

Також студенти придбали два сертифікати “Дитяче свято” (карти катання) на суму рівну вартості саджанця (ялинка). У день посадки учасники акції передали всі карти катання вихованцям Харківського дитячого будинку “Родина”.

DSC_0848 (1)

Приємно усвідомити, що ця маленька акція подарує дітям, позбавленим батьківської любові, можливість покататися на атракціонах і отримати задоволення і щастя.