Фармацевтичний марафон “Калейдоскоп знань”

15 вересня 2015 року відбувся фармацевтичний марафон «Калейдоскоп знань», який став продовженням  загального тижневого марафону подій та заходів у коледжі, присвячених  Дню фармацевтичного працівника.

Участь прийняли 12 студентів – представники кожної групи третього курсу спеціальності «Фармація». Було сформовано, за жеребкуванням, три команди. Змагання проходило з професійних дисциплін: «Фармакогнозії», «Фармакології» та «Технології ліків».

DSC_0812

Протягом марафону учасники показали не тільки високий рівень знань дисциплін, але й неймовірну швидкість з якою вони виконали завдання.

DSC_0871 DSC_0869

Перемогу отримала команда №3 (Власова І. Ф-37, Ченцова  І. Ф-201, Логвиновська Т. Ф-34, Ніяка Т. Ф-33).

DSC_0853

Ще більш активними та швидкими були вболівальники, які з задоволенням та азартом приймали участь у конкурсах та іграх.

DSC_0809