Зустрічі для першокурсників

09.09.2015р. відбулася зустріч представників Харківської обласної організації  працівників охорони здоров’я України з першокурсниками.

Збереження і зростання чисельності будь-якої професійної спілки є заставою її  життєдіяльності відповідно до Статуту і чинного законодавства на тривалу перспективу.

Від чисельності і фінансової бази профспілки залежать її авторитет і можливості по представництву і захисту інтересів усіх її членів.

Саме з метою покращення мотивації профспілкового членства серед студентської молоді, ознайомлення її з основними напрямками роботи обласної організації на початку нового навчального року заступником голови обласного комітету Пустовойт Т.Б. проводяться зустрічі зі студентами коледжу.