Увага студентам!

Шановні студенти, нагадуємо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 з 12.03.2020р. до 03.04.2020р. на всій території України запроваджено карантин, заняття переведені в дистанційний режим.

На період призупинення освітнього процесу викладачі готують презентації, індивідуальні та реферативні завдання тощо, які відповідають темам навчальних дисциплін згідно з розкладом. Ознайомитись з інформаційним матеріалом та завданнями можна на сайті коледжу (вкладка студенту →  освітній процес у дистанційному режимі), сайтах викладачів, можлива їх розсилка на індивідуальні поштові адреси студентів. Викладачі коледжу можуть надавати консультації щодо виконання індивідуальних завдань через додаток-месенджер Viber, спілкування електронною поштою та іншими засобами комунікацій.

Завжди будьте на зв’язку!