Викладачі Коледжу взяли участь у семінарі-тренінгу «Формування комунікативної компетентності студентів»

З 27 січня по 03 лютого 2020 р. на базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся семінар-тренінг «Формування комунікативної компетентності студентів», у якому взяли участь викладачі нашого Коледжу: Горбунова Н.І., Зарудко Т.П., Ісаєнко Ю.В., Павлова Л.П та Сатуновська І.Ф. З викладачам поділилися секретами передового педагогічного досвіду та показали, яким чином можна комунікувати із кожним студентом, бачити рівень його розумових здібностей та давати можливість кожному максимально розкриватися на навчальних заняттях.