50 засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології

12 грудня 2019 р. на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбулося 50 засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології, яке очолює викладач ЦК «Хімічних дисциплін» Ісаєнко Ю.В. На засіданні були присутні викладачі Коледжу та багато викладачів, які є представниками інших навчальних закладів Харківської області. На початку засідання Ісаєнко Ю.В. разом з викладачами проаналізувала проведену на протязі 50 засідань роботу методичного об’єднання. Викладачами різних навчальних закладів були представлені такі педагогічні досвіди:
  • викладачем Медичного коледжу Харківського національного медичного університету Полянською О.І. за темою “Підвищення результативності навчально-виховного процесу шляхом застосування інтерактивних технологій”;
  • викладачем Коледжу Національного фармацевтичного університету Рудаковою О.В. за темою “Сучасні педагогічні технології формування професійної компетенції майбутніх фармацевтів при викладанні професійно-практичних дисциплін;
  • викладачем Коледжу переробної та харчової промисловості ХНТУСГ Тютько С.М. за темою “Інноваційні технології у викладанні хімії як засіб формування компетентностей студентів”;
  • викладачем Медичного коледжу ХМАПО Краснопольською С.Ю. за темою “Використання smart-технологій для активізації пізнавальної діяльності при вивченні природничих дисциплін”;
  • викладачем КЗОЗ «Вовчанський медичний коледж» Харківської обласної ради Трегуб І.В. за темою “Використання інтерактивних форм навчання в процесі підготовки конкурентноспроможних спеціалістів на заняттях з хімії.
Також було заслухано доповідь викладача Харківського державного політехнічного коледжу Іванової І.В. за темою“Хімічні джерела струму”.
Оскільки це засідання було ювілейним та передноворічним, наприкінці всі бажаючі залишили на добру згадку свої привітання та побажання на святковій ялинці. Зустріч була дуже цікавою, пізнавальною, теплою та щирою!