Участь у ІІ Регіональній науково-практичній студентській конференції «PRACTICEFEST-2019»

24 жовтня 2019 р. студенти коледжу групи В-40 Кириченко Микола та Кліщ Володимир прийнли участь у ІІ Регіональній науково-практичній студентській конференції «PRACTICEFEST-2019», яка проходила на базі ДВНЗ «Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну».

У доповіді на тему «Виробнича прктика – активна форма підготовки фахівців фармацевтичного виробництва» студенти поділилися інноваційними методами практичної підготовки, яка здійснюється в коледжі на базі провідних фармацевтичних компаній м. Харкова. Така підготовка, зазначили студенти, надає можливість не лише сформувати професійні компетентності, а й підготувати конкурентноспроможного молодого фахівця для ринку праці в сучасних умовах.