В гостях у НФаУ

16 та 17 жовтня 2019 р., у рамках співпраці з кафедрами Національного фармацевтичного університету, студенти коледжу провели незабутню екскурсію по навчальному корпусу на вул. Валентинівській, 4.

Для випускних груп коледжу радо відкрили свої двері різні підрозділи університету – музей історії фармації, кафедра органічної хімії, кафедра фармацевтичної хімії та державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів НФаУ.

У Музеї історії НФаУ коледжан ознайомили з історією та традиціями вишу, продемонстрували експонати, розповіли історії їх «життя». Хіміки НФаУ продемонстрували доступні кожному методи перевірки якості препаратів і газованих напоїв, продемонстрували роботу сучасних спектрофотометрів, хроматографів та багато іншого.  Не залишили гостей і без подарунків, кожен отримав підручник з органічної хімії, автором якого є академік НАН України проф. В.П. Черних.

Нам сподобалось! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та зустріч у якості студентів університету!