На засіданні круглого столу “Як підвищити престижність професійного навчання на Харківщині»

Представники Коледжу Національного фармацевтичного університету відвідали засідання круглого столу «Як підвищити престижність професійного навчання на Харківщині» за участю Віце-консула Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини в Дніпрі Петера Шмаля.

Проект реалізується у 6-ти навчальних закладах фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти ГО ЦПР «РАЗОМ» в партнерстві з німецькою організацією «Sudost Europa Kultur e.V.» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та сприяння обласної державної адміністрації.

Заходи проекту розраховані на 2019/2020 навчальний рік та включають в себе інформаційні заходи, тренінги, вистави «Форум-театрів», навчання медіаії, створення «Служб примирення».