Адміністративна рада

Адміністративна радаАдміністративна рада Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету є постійно діючим органом управління, створюється як робочий орган для забезпечення колегіальності в обговоренні поточних питань діяльності всіх структурних підрозділів закладу освіти.

Склад Адміністративної ради затверджується наказом ректора Національного фармацевтичного університету.

Працівники коледжу, які не є членами Адміністративної ради, можуть запрошуватися на засідання або на обговорення окремих питань.

Положення про робочі органи (адміністративна рада, методична рада, приймальна комісія) Фахового коледжу НФаУ

2023/2024 н.р.

Наказ НФаУ від 01 вересня 2023 р. №73-Адм. “Про затвердження складу Адміністративної ради Фахового коледжу НФаУ на 2023/2024 н.р.”

2022/2023 н.р.

Наказ ФКНФаУ від 01 вересня 2022 р.  №110-Кк “Про затвердження складу педагогічної, методичної, адміністративної ради та атестаційної комісії Фахового коледжу НФаУ на 2022/2023 н.р.”