ІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція “Хімія: від теорії до практики”

16 травня 2019 року в Коледжі Національного фармацевтичного університету відбулася ІІ  Всеукраїнська науково-практична студентська конференція за результатами пошуково-дослідної роботи студентів

ІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція "Хімія: від теорії до практики"

На урочистому відкритті конференції з вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фармацевтичних наук, професор Крутських Т.В., завідувач кафедри фармацевтичної хімії,  доктор фармацевтичних наук, професор, Георгіянц В. А., заступник директора з навчальної роботи Гейко О.В., які побажали учасникам плідної цікавої роботи.

В конференції взяли участь представники 16 закладів вищої освіти різних областей України. Було створено три секції, на яких було заслухано 31 доповідь – результати пошуково-дослідної гурткової  роботи студентів.